Dzięki tym materiałom dowiesz się jak osiągać ponadprzeciętne stopy zwrotu, zabezpieczyć swój majątek i… cieszyć się życiem!

Wolność finansowa to nie mrzonki. Finanse osobiste to nie fizyka kwantowa. A Twoja emerytura nie musi być głodowa i ulotna.

Wiele kwestii, które poruszam na MPB są w sprzeczności z tym, co usłyszysz na co dzień w mainstreamowych mediach czy na wielu popularnych blogach w Internecie. Nie dlatego, że inni postradali zmysły – tylko dlatego, że ich rady sprowadzą Cię w większości na utarte ścieżki.

Często czytam lub słyszę w oglądanych wywiadach czy materiałach na YouTube o tym, że na rynku nieruchomości nie można zarobić – od kogoś, kto nawet tego nie spróbował. Następnie zderzam to z praktykami rynku, którzy w ciągu roku potrafią osiągnąć 6-cio cyfrowe zyski bez angażowania własnego kapitału… Cóż, rynkowych przepowiadaczy zawsze najlepiej weryfikują rzeczywistość i praktycy . Lubię słuchać różnych opinii pierwszych ludzi, ale brać do serca wolę te drugich.

Nie zrozum mnie źle – nie jestem najmądrzejszy i z pewnością nawet w tych oglądanych przeze mnie materiałach jest wiele interesujących treści. Ale jeśli chcesz zmienić swoje życie, potrzebujesz konkretów.

Jasnych, klarownych wskazówek co krok po kroku zrobić, aby za kilka czy kilkanaście lat być kompletnie wolnym finansowo człowiekiem, który nie martwi się o przyszłość swoją czy swojej rodziny.

Dlatego na MPB stworzyłem dział Poradniki, w którym umieszczać będę materiały zbyt obszerne, aby tworzyć z nich standardowe artykuły, a które po prostu musisz przeczytać, gdyż zawarta w nich wiedza wyprzedza wszystko, co możesz znaleźć gdziekolwiek indziej o lata świetlne.

Kryptowaluty od A do Z

Najbardziej obszerny poradnik dotyczący rynku kryptowalut, jaki znajdziesz w Internecie. Poznasz w nim nie tylko podstawy teorii stojącej za blockchainem, ale także uzyskasz wgląd do mojego prywatnego portfela inwestycyjnego – Brzmi dobrze? Zapraszam do lektury!

Kolejne materiały już wkrótce!